محمدی 09193755524
رستمی 09193755523
امتیازات این مقاله تاکنون : 5
شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
اشتراک گذاری برای دوستان و همراهان

تلویزیون ال جی اصل و تقلبی

تاریخ آخرین به روز رسانی : ۱۴۰۱/۱۲/۶ شنبه
تلویزیون ال جی اصل و تقلبی
چکیده این مقاله: تلویزیون ال جی اصل و تقلبی
  • زمان مطالعه : 10 دقیقه
  • 0 نظر
  • 112 بازدید

نحوه تشخیص تلویزیون ال جی اصل و تقلبی

تلویزیون ال جی اصل و تقلبی امروزه به چالشی بزرگ برای خریداران این محصولات تبدیل شده است و ذهن افراد زیادی را به خود مشغول کرده، البته که این مشکل بزرگ راه‌حل‌هایی نیز دارد که ما در این مقاله سعی بر آشنایی شما با آن‌ها و آموزش آن داریم. با افزایش چشمگیر تنوع محصولات کمپانی بزرگ و موفق ال جی و بخصوص تنوع بالا در تولید انواع تلویزیون‌های زیبا و با کیفیت و استقبال فراوان کاربران از این محصولات، متاسفانه عده‌ای سودجو و کلاهبردار را بر آن داشته تا با کپی کردن و جعل لوگوی کمپانی ال جی اقدام به فروش اجناس فیک و تقلبی خود با عنوان تلویزیون ال جی کنند و سودهای کلانی را به جیب بزنند.

در همین راستا و به منظور جلوگیری از اینگونه کلاهبرداری‌ ها ما شما را در این مقاله با چندین روش جهت شناخت بهتر محصولات کمپانی ال جی و تشخیص درست تلویزیون اصل از تقلبی آشنا خواهیم کرد. زیرا همان گونه که واقفید به دلیل تحریم‌های بین‌المللی و تورم ایجاد شده قیمت لوازم خانگی بسیار بالا رفته و هزینه زیادی را برای خرید هر یک از آن‌ها باید پرداخته کنید، پس حتی تصور اینکه بعد از پرداخت هزینه‌ای بسیار محصول خریداری شده فیک و تقلبی باشد بسیار ناراحت کننده می‌باشد.

با توجه به تحقیقات به عمل آمده برای شناخت تلویزیون ال جی اصل از تقلبی 7 روش مطمئن و مورد اطمینان وجود دارد که ما در ادامه مطلب برای شما بیان خواهیم کرد تا به کمک آن‌ها از فروش اجناس فیک و تقلبی با عنوان محصول اصلی جلوگیری شده و از هدر رفتن سرمایه کاربران نیز جلوگیری شود.

 

ویدیوی نحوه تشخیص تلویزیون ال جی اصل و تقلبی

 

 

1.روش اول بسته بندی محصول

تلویزیون ال جی اصل از تقلبی را می‌توانید در نگاه اول و از روی بسته بندی محصول تشخیص دهید. چگونه؟ زیرا کمپانی ال جی تلویزیون‌های خود را در کارتن‌های مستطیلی شکل و با لوگوی کمپانی ال جی آن هم با دو رنگ مشخص قرمز و مشکی و در اندازه‌ای مشخص به بازار عرضه می‌کند. اندازه لوگوی برند ال جی نسبتا بزرگ بوده و به صورت چاپی بر روی کارتن وجود دارد و نه به صورت برچسب، پس به این نکات در هنگام خرید کاملا توجه فرمایید. اما در اجناس فیک و تقلبی لوگوی کمپانی ال جی اندازه خاصی نداشته و در اندازه‌های مختلف دیده می‌شوند و حتی در بعضی موارد این لوگو به صورت برچسب بر روی کارتن چسبانده شده است.

این از اولین روش‌ها برای تشخیص تلویزیون ال جی اصل از تقلبی می‌باشد که افرادی که با این محصولات سرو کار دارند خیلی زود متوجه آن می‌شوند. شما کاربر گرامی نیز با اندکی دقت می‌توانید آن را تشخیص داده و از خرید و فروش اجناس فیک و تقلبی جلوگیری کنید.

 

بسته بندی محصول

 

2. روش دوم غلط املایی

تلویزیون ال جی اصل و تقلبی را در گام بعدی می‌توانید با توجه به غلط های املایی که در چاپ روی کارتن و یا روی خود تلویزیون به چشم می‌خورد تشخیص داد. درست متوجه شدید این غلط‌های املایی را در چاپ برند و کد محصول مشاهده خواهید کرد. زیرا چون تلویزیون فیک و تقلبی هیچ کد مشخصی ندارد و می خواهند آن را با محصول مشابه آن از برند ال جی و با کد آن محصولات به فروش برسانند از کدی اشتباه و با غلط املایی استفاده می‌کنند تا خریدار را در ظاهر قانع کرده و در سایت اصلی برند ال جی نیز آن را نتوان پیدا کرد.

داشتن غلط املایی در درج کد محصول و یا برند ال جی نشان از بی کفایتی شرکت تولید کننده و بی کیفیتی خود محصول دارد. در هنگام خرید حتما تمامی مشخصات ذکر شده بر روی کارتن و خود محصول را به خوبی مطالعه و چک کرده و از عدم وجود هرگونه غلط املایی اطمینان حاصل کنید.

 

3. روش سوم کد محصول

تلویزیون ال جی اصل را از تقلبی به کمک کد محصول نیز می‌توانید تشخیص دهید زیرا همان طور که قبلا نیز به آن اشاره شد در صورت درست بودن کد محصول به راحتی می‌توانید با وارد کردن آن در گوگل و مراجعه به سایت اصلی تلویزیون مورد نظر خود را مشاهده خواهید کرد، حتی می‌توانید به تنظیمات تلویزیون رفته و با روشن کردن تلویزیون به قسمت General و سپس به قسمت About This TV رفته و سپس گزینه TV Information را انتخاب کردن و تمامی مشخصات تلویزیون خود را در اینجا مشاهده نمایید. این کد باید با کد روی بسته بندی مطابقت داده شده و کاملا مشابه باشند.

در صورت هرگونه عدم مطابقت و نداشتن کد محصول قابل قبول و درست تلویزیون مذکور فیک و تقلبی می‌باشد. کد محصول یا همان بارکد تلویزیون یکی از روش‌های مطمئن و مورد اطمینان در تشخیص تلویزیون ال جی اصل از تقلبی می‌باشد زیرا با وارد کردن آن شما اطلاعات کاملی را در مورد نوع تلویزیون، سایز تلویزیون، نوع نمایشگر، سال عرضه، سری ساخت، کشور ساخت، تیونر و طراحی و سایر مشخصات تلویزیون را به دست می‌آورید. اما برای این کار باید کمی دقت داشته و البته با نحوه وارد کردن کد محصول و بارکد خوانی آشنایی داشته باشید.

 

4. روش چهارم توجه به سریال نامبر محصول

تلویزیون ال جی اصل را از تقلبی در مرحله بعد با توجه به سریال نامبر محصول می‌توان تشخیص دهید. کمپانی بزرگ و موفق ال جی به همین منظور و برای جلوگیری و فروش اجناس تقلبی با عنوان محصولات کمپانی ال جی برای هر یک از محصولات خود یک سریال نامبر قرار داده است که این سریال نامبر هم بر روی بسته بندی و هم بر روی محصول نیز قرار دارد که البته باید با یکدیگر مطابقت داده شوند و در صورت هرگونه عدم مطابقت محصول فیک و تقلبی محسوب می‌شود. این سریال نامبر نیز همانند کد محصول مختص همان محصول بوده و با وارد کردن آن در تلویزیون در قسمت S/NO با مشخصاتی از تلویزیون و سریال نامبر وارد شده روبرو خواهید شد، که این ویژگی در اجناس تقلبی وجود نداشته و به کل فاقد هرگونه بارکد و سریال نامبر می‌باشند. نوشتن کد و شماره‌هایی به عنوان بارکد و سریال نامبر و چسباندن برچسب‌های متفاوت لوگوی کمپانی ال جی همگی نشان دهنده فیک و بدل بودن این اجناس بوده و باید از خرید این محصولات خودداری کنید.

 

توجه به سریال نامبر محصول

 

5. روش پنجم از طریق ریموت کنترل تلویزیون

تلویزیون ال جی اصل و تقلبی را می‌توانید از طریق ریموت کنترل آن نیز تشخیص دهید. اگر با تلویزیون‌های برند ال از نزدیک آشنا شده باشید مطمئنا می‌دانید که این کمپانی از دو نوع ریموت کنترل عادی و جادویی برای تلویزیون‌های خود بسته به مدل آن‌ها استفاده می‌کند. اما نکته مهم این است که در پایین ریموت کنترل اصلی لوگوی کمپانی ال جی کاملا به چشم آمده و دیده می‌شود که این مهم در ریموت کنترل تلویزیون‌های تقلبی ممکن نمی‌باشد. البته دقت داشته باشید که این لوگو برچسب نبوده و به صورت چاپی بر روی بدنه ریموت کنترل و در پایین آن می‌باشد.

در صورت استفاده از برچسب‌هایی با نشان کمپانی ال جی در این قسمت‌ها باید متوجه فیک و تقلبی بودن تلویزیون شوید، زیرا این احتمال را نیز نمی‌توان نادیده گرفت. اما با توجه به قانون کپی رایت نمی‌توانند از حک شده لوگوی کمپانی ال جی بر روی محصولات تقلبی استفاده کنند و این خود یکی از روش‌های مطمئن و مورد اطمینان در تشخیص تلویزیون ال جی اصل از تقلبی می‌باشد.

 

تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی از طریق ریموت کنترل

 

6. روش ششم از طریق محتوا و رابط کاربری

تلویزیون ال جی اصل از تقلبی را از طریق محتوا و رابط کاربری آن نیز می‌توان به راحتی تشخیص داد. درست متوجه شدید این نیز یکی دیگر از روش‌های فوق‌العاده مطمئن و مورد اطمینان در تشخیص تلویزیون ال جی اصل از تقلبی می‌باشد، زیرا حتی در صورت نداشتن آشنایی با محیط کاربری تلویزیون‌های ال جی، تنها با یک سرچ ساده در اینترنت می‌توانید با محتوا و رابط کاربری تلویزیون‌های ال جی آشنا شده و دست کلاهبرداران را رو نمایید.البته در مواردی که فرد از قبل با محیط و رابط کاربری تلویزیون ال جی آشنایی کامل داشته باشد بسیار راحت‌تر نیز می‌توان تفاوت‌ها را تشخیص داده و احساس کرد.

کمپانی ال جی سال‌هاست که از سیستم عامل انحصاری خود با نام Webos در تلویزیون‌های خود استفاده کرده و رابط کاربری این تلویزیون‌ها بسیار منحصر بفرد و خاص می‌باشند. بنابراین در صورت مشاهده سیستم اندرویدی و رابط کاربری متفاوت از فیک و تقلبی بودن تلویزیون مطمئن باشید. پس حتما سعی کنید تا قبل از خرید تلویزیون را روشن کرده و مقداری با آن کار کنید، در صورت درست بودن مشخصات و محیط و رابط کاربری اصلی ، تلویزیون شما اصل می‌باشد.

 

7. روش هفتم از طریق جستجوی مدل

تلویزیون ال جی اصل از تقلبی را در نهایت و در مرحله آخر از طریق جستجوی مدل تلویزیون می‌توانید تشخیص دهید. همان طور که در بخش‌های قبلی نیز به آن اشاره کردیم شما می‌توانید با وارد کردن مدل تلویزیون خود در اینترنت به وب سایت اصلی برند ال جی مراجعه کرده و مشخصات دقیق و کامل تلویزیون مورد نظر خود را با محصول خریداری شده مقایسه نمایید و در صورت هرگونه تفاوت و عدم تشابه در بین آن‌ها از فیک و تقلبی بودن آن اطمینان حاصل کنید.

شما در وب سایت اصلی برند ال جی عکس‌هایی از تلویزیون را مشاهده کرده که طراحی آن را از تمامی ابعاد به نمایش می‌گذارند، همچنین لیست کاملی از امکانات و فناوری‌های بکار گرفته شده و سایر مشخصات تلویزیون را در اختیار شما قرار می‌دهد که با مقایسه همگی این موارد البته با دقت بالا می‌توانید تلویزیون ال جی اصل از تقلبی را به راحتی تشخیص دهید.

 

برند ال جی

در ادامه مقاله تشخیص تلویزیون ال جی اصل از تقلبی شاید خالی از لطف نباشد تا اطلاعات اندکی نیز از برند معتبر و مشهور ال جی و این کمپانی کره‌ای در اختیار شما قرار دهیم. کمپانی کره‌ای ال جی یکی از شرکت‌های بزرگ و موفق در تولید انواع لوازم خانگی اعم از جاروبرقی، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر، کولرگازی، تلویزیون‌های مختلف و غیره بوده و یکی از سه شرکت مطرح در سطح جهان می‌باشد. محصولات این کمپانی از طراحی و کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و طرفداران زیادی را در کل جهان و بخصوص در کشور ما دارد.

محصولات تولید شده بخصوص تلویزیون‌های برند ال جی از چنان کیفیت بالایی برخوردار بوده که اجناس فیک و تقلبی افراد سودجو و کلاهبردار به هیچ عنوان به گرد پلی آن‌ها نیز نمی‌رسند و این امر تشخیص تلویزیون ال جی اصل از تقلبی را بسیار راحت‌تر نموده است. زیرا اگر واقعا این اجناس از کیفیت خوبی برخوردار می‌بودند با مارک اصلی خود فروخته شده و با عنوان محصولات کمپانی ال جی قلمداد نمی‌شدند. اما این افراد هرچه بیشتر سعی در کپی کردن و پنهان داشتن اجناس تقلبی خود کرده و با عنوان محصولات برند ال جی می‌خواهند تا این محصولات را به فروش برسانند، باز هم موفق نخواهند شد.

 

برند ال جی

 

قیمت تلویزیون ال جی اصل و تقلبی

در تشخیص تلویزیون ال جی اصل از تقلبی قیمت محصول نیز بسیار تعیین‌کننده و حائز اهمیت می‌باشد. زیرا با توجه به شرایط موجود و تورم ایجاد شده قیمت لوازم خانگی بسیار بالا رفته و افراد سودجو و کلاهبردار نیز از همین موضوع سوءاستفاده را می‌نمایند، این افراد با ارزان‌تر فروختن اجناس خود سعی در جلب توجه خریداران و فروش اجناس تقلبی خود با عنوان اصلی دارند و به نوعی خود را ارزان فروش و حراجی می‌نامند. اما آگاهی داشتن کامل در مورد محصول مورد نظر دست این افراد را از بازار کوتاه کرده و جلوی کار این افراد را خواهد گرفت.

همچنین خرید این محصولات از فروشگاهی معتبر و با سابقه نیز بسیار بهتر و مقرون به صرفه‌تر می‌باشد زیرا اشخاص با سابقه کاری با فروش اجناس تقلبی موافق نبوده و سابقه چند ساله خود را خدشه‌دار نمی‌کنند. پس سعی کنید حتما قیمت اصلی محصول را دانسته و با وعده ارزان‌تر خریدن در دام این شیادان نیفتید.

 

قیمت تلویزیون ال جی اصل و تقلبی

 

جمع بندی

تلویزیون ال جی اصل و تقلبی را که امروزه به دغدغه بسیاری از خریداران این محصولات تبدیل شده برای شما به بررسي گذاشته و شما را با بهترین و آسان‌ترین روش‌ها برای تشخیص تلویزیون ال جی اصل از تقلبی آشنا کردیم. ما در این مقاله به هفت روش اصلی شناخت تلویزیون ال جی اصل از تقلبی پرداخته و دانستنی‌های خود را با شما به اشتراک گذاشتیم. 

درخواست مشاوره

برای مشاوره با متخصصان جهت خرید لوازم خانگی لطفا شماره خود را وارد نمایید، تا به صورت رایگان و در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

درج نظر

مدیران سایت در اسرع وقت نظر شما را درج می کنند. در صورت سوالی بودن مطلب شما، به آن به نحو احسنت پاسخ داده خواهد شد.

هنوز هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است

تمامی حقوق مادی و معنوی اپلیکیشن و سایت، برای گروه اورجیمال محفوظ می‌باشد.